Oblíbené italské ostrovy: Prosluněná Sardinie all inclusive pro ty nejnáročnější. Sicílie láká na skvělé víno a jídlo.

  Atraktivní dovolená na Sardinii

  Sardinie je druhý největší ostrov Středomoří. Území patří Italům, kteří jsou na ostrov právem pyšní. Nabízí totiž vše, co si můžete od atraktivní dovolené přát – nádherné pláže, čisté moře, historická města s tisíce let starými památkami a pro aktivněji založené turisty i možnost bohatého sportovního vyžití.

  Evropský Karibik na Sardinii

  Sardinie je mezi cestovateli nazývaná jako evropský Karibik. Naleznete zde totiž krásné bílé písečné pláže, které omývá průzračné moře. Od pobřeží se zvedají hory a skály, které dotvářejí nádherný obrázek jako z katalogu.

  Luxusní dovolená – to je Sardinie all inclusive

  dovolená all inclusive Sardinie Dovolenou na Sardinii nejčastěji volí nejnáročnější klientela nejen z Evropy, ale i celého světa. Běžně proto nabízí Sardinie all inclusive hotely se špičkovými službami, ve kterých se nemusíte o nic starat a můžete si dopřát luxus a zasloužený odpočinek.

  Luxusní dovolená – to je Sardinie all inclusive

  Největší ostrov Itálie není jen sídlem mafiánů, ale především výborné středomořské kuchyně a vína. Díky sopečnému původu ostrova se v místní půdě velmi daří vinné révě, citrusům, olivovníkům a mandlovníkům.

  dovolená all inclusive Sicílie Stejně jako Sardinie, je i tento italský ostrov protkán množstvím památek na původní civilizaci. Na rozdíl od poklidné Sardinie však Sicílie nabízí také divokou přírodu a jednu z největších přírodních atraktivit, jedinou aktivní sopku Evropy – magickou Etnu.

  Nenechte si utéct nabídku vycestovat do Sicílie last minute

  Nechte se zlákat skvělým jídlem, krásnými plážemi s tyrkysovým mořem a vyrazte na dovolenou. Sicílie je pro své příjemné ostrovní klima ideální pro dovolenou u moře od května až do října. Nestihli jste letos ještě dovolenou? Podívejte se na naše nabídky Sicílie last minute.